UNESCOVA PRILOŽNOST: STARA igra(ča) ZA NOVO veselje

POVABILO K SODELOVANJU V PROJEKTU
UNESCOVA PRILOŽNOST: STARA igra(ča) ZA NOVO veselje

Spoštovani starši,

v tednu otroka bomo na OŠ Zreče izvedli zamenjavo igrač in družabnih iger, ki so še uporabne, dobro ohranjene, a nezanimive za vašega otroka. Prosimo vas, da skupaj z otrokom pobrskate po predalih in policah, morda pa najdete kako igračo ali igro, ki bo novemu lastniku v veliko veselje.

Dragi učenec/draga učenka,

če si skupaj s starši na kateri od polic ali v predalu našel/našla kakšno lepo ohranjeno igračo ali družabno igro, ki si se je že naveličal/-a, jo, prosim, prinesi v ponedeljek, 7. 10., ali torek, 8. 10., v šolo. Igre in igrače boste zbirali v razredu, zamenjava pa bo potekala v torek po 5. šolski uri v pritličju šole oz. pred šolo. Novo staro igračo ali igro boš lahko s sabo odnesel/odnesla domov tudi ti.

Morda bo ravno tvoja igra(ča) nekomu prijetna družba, tebi pa bo dobro dejanje pričaralo nasmeh na obrazu.

Zgrabi priložnost in preplavilo te bo veselje!