GOVORILNE URE

Zaradi izboljšane epidemiološke situacije, govorilne ure ponovno potekajo v živo.

Vsak učitelj ima enkrat tedensko govorilno uro dopoldne, vsi učitelji pa imajo govorilno uro
tudi vsak prvi četrtek v mesecu, in sicer od 16. do 17. ure.

V juniju je možno zagotoviti govorilne ure po razporedu le še prvi teden v mesecu, saj
imajo pozneje učitelji zaradi številnih nalog ob koncu šolskega leta dodatne obveznosti (šola v
naravi, zaključna prireditev …), zato imajo zadnjih 14 dni učitelji le še individualne govorilne
ure, če so se starši predhodno najavili učitelju in se z njim dogovorili za govorilno uro.

GOVORILNE URE UČITELJEV RAZREDNIKOV

RAZRED RAZREDNIK DAN URA
OŠ ZREČE  
1. A

Andrijana Artnik

druga učiteljica
Marina Mavc

petek 10.25 – 11.10
1. B

Nina Vajt

druga učiteljica
Štefica Ribič

petek 11.15 – 12.00
      1.C

Tatjana Gosnik

druga učiteljica
Marija Kotnik

četrtek 11.15 – 12.00
2. A Jerneja Župnek petek 10.25 – 11.10
2. B Majda Kokol petek 8.30  – 9.15
3. A Melita Gornik ponedeljek 10.25 – 11.10
3. B Dora Lušenc četrtek 8.30 – 9.15
3.C Venesa Brglez četrtek 10.25 – 11.10
4. A Marjeta Kobale petek 9.35 – 10.20
4. B Blaž Kavčič torek 12.05 – 12.50
5. A Mojca Petek torek 9.35 – 10.20
5. B Mihela Kosi četrtek 10.25 – 11.10
6. A Rosana Veselko ponedeljek 11.15 – 12.00
6. B Lucija Levart ponedeljek 8.30 – 9.15
6. C Bernarda Kotnik ponedeljek 10.25 – 11.10
7. A Jožica Klančnik sreda 10.25 -1 1.15
7. B Mateja Potočnik sreda 10.25 – 11.15
7. C Alenka Črešnar Gorjup sreda 7.30 – 8.15
8. A David Voh torek 9.35 – 10.15
8. B Mateja Pučnik torek 9.35 – 10.15
9. A Mitja Krajnc torek 10.25 – 11.10 
9. B Katja Maček torek 8.30 – 9.15 
9.C Metka Potnik ponedeljek 11.15 – 12.00
       

POŠ STRANICE

 
1., 2. S Marina Hren sreda 6.55 – 7.40
3., 4.S Neja Klančnik sreda 8.30 – 9.15
Druga učiteljica Sandra Županc sreda 6.55 – 7.40

POŠ GORENJE

 
1., 2. G Rebeka Cvetko sreda 6.45 – 7.30
3. G Vesna Ivačič četrtek 6.50 – 7.35
Druga učiteljica Marina Mavc    

 

OSTALI UČITELJ

PREDMETNO PODROČJE DAN URA
Alenka Šrot MAT četrtek 9.35 – 10.20
Andreja Blazina DSP,OPB Gorenje četrtek 9.35 – 10.20
Darja Hitrec šport četrtek 9.35 – 10.20
Eva Pančur DSP   po dogovoru
Jolanda Lorger ZGO, TVZ torek 9.35 – 10.20
Manuela Štefane DSP ponedeljek 10.25 – 11.15
Margareta Obrovnik Hlačar KEM, NAR četrtek 9.35 – 10.20
Barbara Hartman OPB, GOS ponedeljek 9.35 – 10.20
Marjana Podkubovšek FIZ, TIT petek 9.30 – 10.15
Nina Upendo ŠPO četrtek 9.35 – 10.20
Polona Jančič N1A, TJA petek 9.35 – 10.20
Tadeja Kapun TJA, TJN petek 11. 15 – 12.00
Patricija Hren OPB četrtek 13.05 – 13:50
Tilen Šenk LUM sreda 9.35 – 10.20
Barbara Potnik Knjižnica sreda 7.40 – 8.25
Dunja Gorenak Računalnikar torek 11.15 – 12.00
Karmen Presiček       5.razred petek 8.30 – 9.15
Andrej Pušnik pomočnik ravnatelja četrtek 8.30 – 9.15
Urška Lovrenčič DSP četrtek 11.15 – 12.00

 

 

Dostopnost