Zdravstvena kolonija v Celjskem domu v Baški

Spoštovani starši

Zbirajo se prijave otrok na letovanju v programu zdravstvenih kolonij v Celjskem domu v Baški (otok Krk, Hrvaška), ki se bo izvedel v času med 30. 6. 2024 in 19. 8. 2024.  Na razpolago je še termin 9. 8. – 19. 8. 2024  (izjemoma tudi 30. 7. – 9. 8. 2024 ).

NA RAZPIS SE LAHKO PRIJAVIJO OTROCI OZ. UČENCI, KI:
– imajo stalno prebivališče v občinah Slovenske Konjice, Zreče in Vitanje,
– predložijo zdravnikovo potrdilo o zdravstveni indikaciji (šolski dispanzer),
– so stari najmanj 6 let in največ 14 let.

Letovanje se financira s strani občine Zreče (za 10 otrok)  in ZZZS (Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije) po naslednjem ključu:

ZDRAVSTVENA KOLONIJA otroci od 6 do 14 let
Sofinanciranje ZZZS:

Sofinanciranje občine Zreče (največ 10 otrok):

Prispevek staršev:

300,20 €

100,00 €

118,91 €

Vse dodatne informacije najdete v priponkah in na spletni strani https://www.celeia.si/javni-razpis-kolonija.html.

Prijavnice lahko dobite tudi pri šolskih svetovalnih delavkah Manueli Štefane in Poloni Župevc, kamor lahko izpolnjene prijavnice tudi prinesete .

Sicer pa prijavnice pošljete na Celeia d.o.o, PE Celje, Kosovelova ulica 14, 3000 Celje.

IZPOLNJENE PRIJAVNICE POŠLJITE ČIMPREJ, SAJ JE ŠTEVILO MEST OMEJENO.