Ema Gačnikar SREBRNA na državnem tekmovanju

Tudi v letošnjem šolskem letu so učenci od sedmega do devetega razreda bili povabljeni k pripravam na tekmovanje v znanju iz sladkorne bolezni. V petek, 13. oktobra 2023, smo izvedli šolsko tekmovanje, ki se ga je udeležilo 12 učencev .

Bronasto priznanje je doseglo  8 učencev: Jurij Trtnik, Ema Gačnikar, Mila Šonc, Brina Gorinšek, Neža laporšek, Mara Orož Jevšenak, Klara Založnik in Anja Pliberšek.

Jurij Trtnik, 7.a in Ema Gačnikar, 8.b sta na šolskem tekmovanju pokazala veliko mero znanja in dosegla dovolj točk za uvrstitev na državno tekmovanje, ki je bilo v soboto, 18. 11. 2023. Jurij Trtnik je dosegel odličen rezultat in mu je malo zmanjkalo do priznanja. Ema Gačnikar pa je dosegla nekaj točk več in osvojila srebrno priznanje na državnem tekmovanju v znanju iz sladkorne bolezni.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

Mentorica Katja Maček