3. dan šole v naravi

Nov sončni vzhod in novo jutro ter … SONCE! Danes lahko zagotovo rečemo, da smo dan izkoristili na polno! Večji del dopoldneva smo preživeli v vodi (čudimo se, da nam ni pognala plavalna kožica). Po obilnem in okusnem kosilu smo se kot pravi pomorščaki odpravili na potep z ladjico. Čas na otoku Grgur smo namenili raziskovanju in pokušini morja. Za nameček pa smo imeli brezplačno možnost safarija (obiskali so nas srnjaki in tudi divja svinja). Po zelo naravoslovno obarvanem zaključku kopanja, smo se tako težkih glav in počasnega telesa odpravili nazaj na izhodiščni otok, kjer nas je že čakala večerja in medsebojni boj v odbojki med učitelji in učiteljicami. Učitelji so prepustili zmago učiteljicam, kar je v občinstvu moške populacije želo veliko nezadovoljstva. Malce pordeli v obrazih smo se nato odpravili v večerni shopping, ki je s svojo težo olajšal kar nekaj denarnic in na obraze narisal velike nasmeške. Po vrhu pa smo večer zaključili s sladoledom, kar pa je bilo seveda tudi najboljše v dnevu. Ob povratku nazaj, pa smo vsi popadali v postelje in takoj zaspali. Komaj čakamo, saj se bo jutri zgodilo najboljše tekmovanje med četrtošolci POKAŽI KAJ ZNAŠ. Točke se pripravljajo in le kaj bomo videli, da bodo četrtošolci tokrat privlekli iz rokava?