ZDRAVSTVENO LETOVANJE NA DEBELEM RTIČU

Spoštovani starši!

Tudi letos Rdeči Križ Slovenske Konjice organizira Zdravstveno letovanje na Debelem rtiču, ki bo potekalo od 1. 8. do 11. 8. 2022.

Letovanje je namenjeno otrokom (od 5 let) in mladostnikom (19 let), ki imajo v medicinski dokumentaciji zapise o večkratni hospitalizaciji ali so bili pogosteje bolni.

Prijavnice zbirajo do zapolnitve mest, zato svoje vloge oddajte pravočasno, saj lahko zmanjka mest.

Več podatkom in vlogo lahko dobite pri šolski svetovalni delavki (polona.zupevc@guest.arnes.si) ali pa se obrnete na Rdeči križ Slovenske Konjice (03 757 25 70 ali slovkonjice.ozrk@siol.net).

Izpolnjene vloge pošljete/odnesete na Območno združenje RK Slovenske Konjice, ali pa jih izročite svetovalni delavki v šoli.