MLADIM SE DOGAJA

Devet osmošolcev je skupaj z dijaki SPSŠ Zreče od 18. do 20. oktobra 2021 sodelovalo v projektu MLADIM SE DOGAJA. Projekt želi mlade spodbuditi k ustvarjalnosti, inovativnosti in podjetnosti ter razvijanju spretnosti, ki bodo vplivale na njihov nadaljnji osebni in poklicni razvoj.

Skozi praktično delo so učenci spoznavali osnove podjetništva, pri tem pa krepili tudi svoje komunikacijske veščine in vadili veščine javnega nastopanja. Seveda so se v procesu dela soočali tudi z raznimi ovirami, katere pa so s pomočjo mentorjev uspešno premagali.

Učenci so pokazali svojo kreativnost, voljo do dela in sposobnosti, ki v šolskem vsakdanu pogosto ostanejo skrite, in nas izjemno presenetili s svojimi končnimi izdelki.

Na koncu projekta so podelili nagrade za NAJ IDEJO, NAJ DRUŽBENO KORISTNO IDEJO in NAJ PITCH.

Svit Strelc, Matic Korošec, Miha Mrzdovnik, Anže Hren in Miha Stramšak so dobili nagrado za NAJ DRUŽBENO KORISTNO IDEJO za izdelek Komplet z medom za celjenje ran.
Fantje, iskrene čestitke.

Zapisala