MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V NOGOMETU

V četrtek, 14. oktobra, je OŠ Zreče organizirala medobčinski turnir v malem nogometu za osnovnošolce. Po dveh sušnih letih prepovedi organiziranja in izvajanja šolskih tekmovanj, smo se na OŠ Zreče lahko veselili športnega druženja z OŠ Pod goro, OŠ Loče in OŠ Vitanje.

Nogometaši so nas na turnirju razvajali z lahkotno, razigrano igro in z zvrhano mero golov. Na igrišču je igra najbolje stekla igralcem OŠ Pod goro, saj so v finalnem obračunu premagali domačo ekipo OŠ Zreče. V igri za 3. mesto pa je OŠ Loče v tesnem obračunu premagala OŠ Vitanje. Prvo uvrščena ekipa OŠ Pod goro in drugo uvrščena OŠ Zreče sta se uvrstili na področno tekmovanje. Učencem želimo veliko uspeha in nogometnega znanja v nadaljnjem krogu tekmovanja.