Dragi učenci,

bliža se dan, ko se bomo po dolgem času spet srečali, pozdravili stare prijatelje, spoznali nove in začeli pisati novo poglavje naše skupne poti v šolskem letu 2024/2025.

Vse učence od 2. do 9. razreda OŠ Zreče in obeh podružnic pričakujemo v šoli v ponedeljek, 2. septembra 2024. Ob 7.30 se zberite pred šolo in počakajte, da vas v hram učenosti popelje vaš razrednik/razredničarka.

Bodoči prvošolci na matični šoli v Zrečah se zberite ob 10. uri, prvošolci na podružnicah Gorenje in Stranice pa ob 9.00.

Prvi dve šolski uri boste preživeli z razredniki, nato bo naslednje 3 ure pouk po urniku, zato prinesite šolske potrebščine.

Zjutraj bodo avtobusi vozili po razporedu, ki je objavljen na šolski spletni strani.

Prvi šolski dan bomo imeli le en odvoz, in sicer po 5. šolski uri (ob 12.00).

Podaljšano bivanje bo organizirano kot vse dni v šolskem letu. Prav tako bo tudi s kosilom.

Veselimo se, da bomo v novem šolskem letu skupaj ustvarjali, raziskovali in rasli. Naj bo ta prvi dan začetek nečesa čudovitega!

Se vidimo kmalu!

Vaši učitelji in vodstvo šole