Skoči na glavno vsebino

1 ZLATA IN 6 SREBRNIH priznanj na DRŽAVNEM TEKMOVANJU IZ BIOLOGIJE

Naši učenci so že četrto leto zapored izjemno uspešni na tekmovanju iz biologije. Na šolskem tekmovanju je sodelovalo 14 učencev iz osmega in devetega razreda, od katerih je bronasto priznanje prejelo 11 učencev, med njimi so Andraž Trtnik, Neža Laporšek in Larisa Steble . 

7 učencev z zadostnim številom točk in bronastim priznanjem je dobilo možnost nadaljnjega tekmovanja na državnem nivoju. Tako se je 2. 12. 2022 v OŠ Polzela vseh 7 učencev udeležilo državnega tekmovanja in prav vsi so osvojili odličje! 

ZOJA KLINAR je tako kot lansko leto, tudi letos osvojila zlato Proteusovo priznanje, kar šest naših učencev pa srebrno Proteusovo priznanje.

To so:

  • ŠPELA HOLOBAR, ki je bila srebrna tudi na lanskem tekmovanju,
  • NEŽA ZALOŽNIK, 
  • SVIT STRELC, 
  • MIHA STRAMŠAK, 
  • GALA LEŠEK in 
  • KLARA ZALOŽNIK

Vsi so se resno pripravljali, študirali obširno literaturo in na tekmovanju pokazali ogromno znanja ob reševanju zahtevnih tekmovalnih nalog. Na prav vse tekmovalce smo izjemno ponosni in jim čestitamo za odličen rezultat!

 

Mentorica Katja Maček

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost