TEKMOVANJE V KROSU

“Vaš najnevarnejši nasprotnik je drobceni notranji glasek, ki želi, da odnehate.”

neznan avtor

Učenci naše šole so se v sredo, 12. 10. 2022, udeležili medobčinskega tekmovanja v krosu.  V parku v Slovenskih Konjicah smo imeli idealne pogoje, odlično lokacijo in prijetno vzdušje. Naši učenci niso poslušali notranjega glasu, ki je želel v najtežjih trenutkih odnehati. Z borbenostjo in žarom v očeh so odtekli svojo razdaljo čez drn in strn in si priborili odlične rezultate. S svojo vztrajnostjo sta si medalji priborila Maša Hrovat (zlato) in Tai Adamič (bronasto). Za las so brez medalj ostali Ema Sadek, Zoja Pravst in Kimi Adamič. Zelo dobre rezultate so si pritekli tudi ostali učenci, ki so zastopali našo šolo.

Našo šolo so zastopali:

Tai Adamič, Mark Stanislav Pirnat, Filip Moćić, Maša Hrovat, Eva Sadek, Marcel Podgrajšek, Nik Hrovat, Mihael Jerovšek, Jakob Hren, Kaja Kenda, Ula Klančnik, Šana Špile, Pija Golenač, Eulalie Maccagnan, Neža Laporšek, Virgil Kotnik, Alen Starovasnik, Andraž Trtnik, Zoja Pravst, Ivanka Banovšek, Kimi Adamič, Miha Stramšak in Martin Preložnik