Drugošolci so postali kamišibajkarji

Kamišibajkarski virus se je v petek, 18. 6. 2021 razširil tudi med učence 2. a razreda. Podrobneje so spoznali japonsko zvrst gledališča – kamišibaj. Da ima ta zvrst gledališča velik pozitiven učinek na premagovanje strahu pred nastopanjem, še kako drži.

Drugošolcem so svoje kamišibaje najprej predstavili šestošolci. Nato pa so v parih ustvarjali lastne mini kamišibajske kreacije. Sami so si izmislili zgodbo, ji dali naslov, jo ilustrirali in nazadnje predstavili svojim sošolcem, petošolcem in šestošolcem. Poklon in čestitke njihovim ustvarjalnim kreacijam.

Zapisala: Vlasta Puklavec