Prijava na eAsistenta

*Obvestilo za devetošolce ne velja.

Spoštovani starši,

trenutne razmere od vseh nas zahtevajo, da iščemo poti, kako varno in najlažje komunicirati.

Ker na šoli uporabljamo eAsistenta in bomo v kratkem pričeli z zbiranjem raznih prijav, (prehrana za prihajajoče šolsko leto, jutranje varstvo, podaljšano bivanje, izbirni predmeti …) bi želeli z vsemi starši komunicirati preko tega orodja. Starši bodočih prvošolcev bodo kontaktne prijavne podatke za eAsistenta prejeli do junija.

1. Prosimo vas, da preverite, če se lahko prijavite v eAsistenta (oziroma vam delujejo prijavni podatki) na https://www.easistent.com/ ter preverite pravilnost vnesenih kontaktnih podatkov (vnesen e-naslov mora biti od staršev, ne od otrok). V primeru težav kontaktirajte eAsistent pomoč navedeno spodaj.

1. Prav v času izrednih razmer si je večina staršev ustvarila eAsistent račun. Prosimo, da tisti, ki še nimate vklopljenega eAsistenta, to čimprej storite.

Navodila, kako to storite.

Za pomoč so vam na voljo pri eAsistentu:

Hvala za vaše sodelovanje.